Pontje Ravenstein Niftrik

Het pontje ravenstein Niftrik ligt aan de rand van rivierenland. Het is de uiterste punt van de grote pontjesroute langs de Maas. Het pontje is een prachtige klein fietsers- en voetgangerspontje. Dit zijn mijn favoriete pontjes en dit is echt een heel erg mooi exemplaar. Het is echt leuk om hiermee naar de overkant de varen.

Pontje Ravenstein Niftrik   NB30 / Ge49

  • Fiets- en voetveer
  • Gaat over de: Maas
  • Soort: Fiets- en Voetveer
  • De boot: Motorveerboot
  • De Naam: Vice Versa
Dienstregeling
  • Van 27 april t/m 30 juni op zaterdag en zondag van 10:00 tot 17:30 uur
  • Van 9 tot 12 mei en van 18 tot 20 mei van 10:00 – 17:30 uur
  • Van 1 juli t/m 8 september 2013 dagelijks van 10:00 – 17:30 uur
  • Van 14 t/m 29 september op zaterdag en zondag van 10:00 – 17:30 uur
Informatie
  • Website www.uiterwaarde.nl
  • Optie voetveren (linksboven op de homepage)
  • Telefoon: 0344-681644 (Uiterwaarde)
  • Telefoon: 06-57952924 (Schipper)
  • E-mail : info@uiterwaarde.nl
Pontje Ravenstein Niftrik
Pontje Ravenstein Niftrik
Fietsknooppunten

Op foto 1 en 2 (helemaal onderaan) kunt u zien waar dit pontje zich bevindt ten opzichte van de andere pontjes over dit deel van de Maas. De afstand tussen Ravenstein en Appeltern c.q. Maasbommel is 8 a 10 kilometer. Ravenstein-Lith is 25 kilometer. Deze afstanden zijn gemeten langs de Maasdijk en dus niet de snelste route.

Bron: routeplanner.fietsersbond.nl

Het pontje Ravenstein bevindt zich tussen knooppunt 18 en knooppunt 2 aan de zijde van Ravenstein (brabant) en tussen knooppunten 87 en 69 aan de kant van Niftrik (Gelderland).Vanaf knooppunt 87 gaat u linksaf richting Gouden Ham en rechtsaf richting Wijchen en Nijmegen (86 en 80)of langs de Maas naar Balgoij (81) Vanaf Ravenstein is het verder naar Velp, Reek, Berghem en Oss. Raadpleeg verder de website routeplanner.fietsersbond.nl voor andere routes in de omgeving.

Ook kunt u bij de fiets- en wandelpontjes in dit gebied vragen naar de specifieke routekaart van dit gebied die gratis is te verkrijgen. Ikvermoed overigens dat deze kaart alleen in de zomermaanden te verkrijgen is. Informeer verder bij de VVV want er zijn legio fietskaarten met routes voor een paar eurootjes.

Fotografische impressie van het pontje Ravenstein Niftrik

Bij de Foto’s
  • 1 en 2: Kaartjes van de route.

index

iGer.nl
Deze site gebruik geen cookies, trackers of andere spyware. Daarom hoeft u ook nergens mee akkoord te gaan of iets te weigeren. Wij staan voor een puur en schoon internet waarbij u veilig en onbekommerd kunt surfen op het World Wide Web. Ook deelnemen? Zie een Vrij Internet. Wij wensen u veel leesplezier: iGer & NetPerk.